Методична робота

З МЕТОЮ ОПТИМІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ НАД СТВОРЕННЯМ ІННОВАЦІЙНОГО СЕРЕДОВИЩА, ЯКЕ НАЦІЛЕНЕ НА САМОАКТУАЛІЗАЦІЮ УЧНЯ ТА ВЧИТЕЛЯ, ЯК ЦІЛІСНОЇ ОСОБИСТОСТІ.

ГОЛОВНИМ В ІННОВАЦІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ Є СТАВЛЕННЯ ПЕДАГОГА ДО ДИТИНИ ЯК СУБ’ЄКТА ПСИХІЧНОЇ АКТИВНОСТІ. ЦЕ Є ЗАПОРУКОЮ РОЗВИТКУ ЇЇ ІНІЦІАТИВНОСТІ, САМОСТІЙНОСТІ ТА ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ. ОДНОЧАСНО ТАКИЙ ПІДХІД СТВОРЮЄ УМОВИ І ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІЙНИХ ТВОРЧИХ МОЖЛИВОСТЕЙ КОЖНОГО ВЧИТЕЛЯ, МОЖЛИВОСТІ ВДОСКОНАЛЮВАТИ СЕБЕ, КЕРУВАТИ ВЛАСНИМ РОЗВИТКОМ.

МЕТОДИЧНА РОБОТА ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ І ВІДДІЛ ПСИХОЛОГІЧНОГО СУПРОВОДУ.

ЗНАЧНІ ЗУСИЛЛЯ БУЛИ СПРЯМОВАНІ НА НАДАННЯ РЕАЛЬНОЇ ДІЄВОЇ ДОПОМОГИ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ, ОСОБЛИВО МОЛОДИМ, У ПІДВИЩЕННІ ЇХНЬОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ. В ПОВСЯКДЕННІЙ РОБОТІ В ШКОЛІ АДМІНІСТРАЦІЯ СТВОРЮЄ ТВОРЧУ АТМОСФЕРУ, СТИМУЛЮЄ ВТІЛЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС.

ВСІ КАДРОВІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУВАЛИСЬ СВОЄЧАСНО, ЗРИВІВ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ НЕ ДОПУЩЕНО.

Методична робота в школі будується на досягненнях науки,  системою аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності з підвищення наукового, загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їх професійної компетенції та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Модель сучасної школи ХХІ століття - школа розвитку успішної особистостітехнологія розвитку, навчання та виховання

• Учитель не вчить, а допомагає учневі вчитися, пізнавати себе і світ.
  • Учитель не виховує, а допомагає учневі шукати себе кращого, не тисне на учня, а створює йому умови для вільного самовизначення, не принижує його, а окрилює.
  • Розвивати, плекаючи в дитині індивідуальне, самобутнє, спираючись на її природу, боячись втратити здібності
  • У школі -  кожного люблять, шанують, цінують, незалежно від навчальних успіхів, за те, що він людина.
  • Про кожного піклуються настільки, що він стає цікавим собі та іншим.
  • Школа об'єднує всіх, надає уміння  міркувати в умовах краси, гри,
    фантазії, творчості.

Пріоритети сучасної школи

• Найдорожча цінність – людське життя;
  • Якісна освіта – сяйво людського життя;
  • Найбільше багатство – багатство людських стосунків;
  • Найвища краса – краса людських взаємин.